Ik oefen rekenen : 6e leerjaar

Dit boekje bevat 125 gevarieerde oefenbladen rekenen en vraagstukken, samen met de oplossingen. Het gaat dieper in op het leerprogramma van het volledige schooljaar.

Zo maakt je kind zich de leerstof eigen, door te herhalen en te oefenen.

Getallenkennis, bewerkingen met hoofdrekenen, cijferen, meten en metend rekenen, meetkunde … het komt allemaal aan bod.

Je kind kan intensief oefenen: het leert moeilijkheden en problemen te overwinnen, of zet de verplichte stof definitief vast in het geheugen. Ook tijdens de vakantie kan je dit boekje gebruiken, om de leerstof van het afgelopen jaar op te frissen of het volgende schooljaar optimaal voor te bereiden. Je oogappel blijft zo altijd bij, en neemt vlot eventuele hindernissen.

En wat meer is: je kind kan kennis bijspijkeren onder begeleiding van een volwassene, maar – dankzij de bijgevoegde verbeteringen en de herhaling van de theorie – evengoed meteen zelfstandig aan de slag!

 

ISBN: 978-9-08205-115-5